Pay as You Go

  • Single Class $5

  • 8 classes for $40

  • Minimum of 8 classes at one time

  • Same price for household of 2   

Monthly Unlimited

  • Monthly Unlimited Pass $50

  • One price - all classes

  • Same price for household of 2

Gift Certificates

  • Give the gift of yoga with either a pay as you go or monthly pass

  • Contact Anne directly